Kilka pomocnych wyjaśnień dla kandydatów

Dostajemy sporo pytań dotyczących procesu zgłaszania się do Konkursu i wypełnienia ankiety. Poniżej odpowiedzi na najczęstsze. Jeśli coś jest dalej niejasne, prosimy pisać na kontakt@businessdialog.pl

  1. Kliknięcie w czerwony przycisk w newsletterze-zaproszeniu lub na dole strony https://cforoku.pl/konkurs/ powoduje przeniesienie do formularza zgłoszeniowego, w którym jest prośba o podstawowe zawodowe informacje oraz o zgodę na przetwarzanie danych w celu uczestniczenia w Konkursie.
  2. Formularz wypełnia dyrektor, który chce uczestniczyć w Konkursie. To muszą być JEGO zgody i oświadczenia.
  3. Po prawidłowym wypełnieniu i wysłaniu formularza, uczestnik Konkursu otrzymuje email z prośbą o potwierdzenie adresu email. Jest to ochrona przez botami czy podszywaniem się pod cudzą tożsamość. Ten email jest wysyłany automatycznie, więc ZAWSZE wychodzi od nas, ale może np. wpaść w spam, zostać zatrzymany na serwerze. W takim przypadku prosimy o kontakt.
  4. Kliknięcie/potwierdzenie adresu email powoduje przeniesienie do ankiety.
  5. Ankieta jest jednokrotnie wypełniana. Wypełnienie nie jest ograniczone czasowo, można zacząć i nie zamykając ankiety przez jakiś czas ją wypełniać. Nie można zamknąć przeglądarki, a tym samym ankiety.
  6. Każdemu pytaniu towarzyszy możliwość uzasadnienia odpowiedzi, ale nie ma obowiązku zamieszczania go.
  7. Odpowiedzi udzielone przez uczestników Konkursu są uważane za prawdziwe. Nie będą podlegały dodatkowemu sprawdzaniu.
  8. Rekomendacja dyrektora do Konkursu przez osoby czy organizacje następuje poprzez email kontakt@businessdialog.pl Dalszą komunikację z kandydatem podejmują organizatorzy Konkursu. Nikt nie może wypełnić formularza zgłoszeniowego, oświadczeń czy ankiety za dyrektora, który chce uczestniczyć w Konkursie.