Konferencja i Gala CFO Roku
22.09.2023

Konferencja "CFO Roku 2023" jest prestiżowym wydarzeniem, które skupia środowisko biznesowe w celu poznania, docenienia i twórczego udoskonalenia najlepszych praktyk i projektów dyrektorów zarządzających i finansowych z różnych branż. Konferencja służy również wyrobieniu sobie opinii na temat najnowszych trendów i wyzwań w gospodarce oraz zbudowaniu silnych relacji biznesowych.

Udział w tej Konferencji jest obowiązkowym elementem budowy marki osobistej dyrektora finansowego, a udział w Konkursie potwierdzeniem jej wysokiej jakości.

Podczas konferencji "CFO Roku 2023" eksperci z dziedziny finansów oraz wybitni liderzy biznesu prowadzą inspirujące prezentacje i panele dyskusyjne, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uczestnicy mają okazję poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności i nawiązać cenne kontakty z innymi profesjonalistami z branży.

Główne tematy konferencji:

1. Perspektywa geopolityczna polskiej gospodarki. Sytuacja dolara i innych walut. W jakim stopniu geopolityka dyktuje sytuację gospodarczą państw Europy, w tym Polski, a także powinna być uwzględniana w strategiach firm? Czy należy spodziewać się odpływu przemysłu z Europy?
2. Zwinne zarządzanie płynnością finansową. Prognozowanie przepływów. Optymalny proces należności.
3. Sztuczna inteligencja w procesach automatyzacji. Nowa rola wiedzy organizacyjnej technicznej i procesowej oraz kompetencji pracowników. Wpływ na relacje międzyludzkie.
4. Psychologia w ekonomii i biznesie. Pułapki w procesie decyzyjnym. Myślenie krytyczne. Mądrość.
5. Marka osobista dyrektora, menedżera, specjalisty. Marka pracodawcy - jej wpływ na markę osobistą i vice versa. Autorytet.

Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów konferencji jest Gala ogłoszenia laureata i wyróżnionych w Konkursie CFO Roku 2023. Podczas tej uroczystej ceremonii zostaje uhonorowany dyrektor finansowy, który wykazał się doskonałą strategią finansową, innowacyjnym podejściem do zarządzania, osiągnięciami w dziedzinie efektywności operacyjnej oraz znaczącym wkładem w sukcesy swojej organizacji.

Konferencja i Gala odbędzie się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

<small>CFO Roku 2023</small>
<small>Konferencja i Gala CFO Roku
22.09.2023</small>
<small>Konferencja i Gala CFO Roku
22.09.2023</small>
<small>CFO Roku 2023</small>
CFO Roku 2023

Jeśli chcesz kogoś rekomendować do Konkursu CFO Roku 2023 lub masz inną sprawę, napisz do nas.