Organizator

Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest właścicielem marki CFO Roku.

KDF Dialog jest liczną, aktywną i koleżeńska społecznością opiniotwórczych profesjonalistów (ok. 1800 właścicieli, inwestorów, członków zarządów i dyrektorów finansowych) odpowiedzialnych za finanse i rozwój firm i organizacji. Prowadzi działalność ogólnopolską poprzez 12 oddziałów, w których organizuje ok. 80 wydarzeń rocznie. Oddziały są w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Lublinie, Szczecinie, Bydgoszczy, Krakowie. Lublinie, Białymstoku i Trójmieście.

Misją KDF Dialog jest rozwój osobisty i zawodowy menedżerów, pomoc w realizacji zmian i unowocześnień w firmach, a także wzmacnianie i propagowanie najlepszych praktyk zarządczych i biznesowych w firmach i organizacjach, w tym szczególnie postaw społecznie wartościowych.

Portal informacyjny Klubu to kdfdialog.org.pl

Informacja o abonamencie kdfdialog.org.pl/abonament/

kdf_nowe

Skład Kapituły KDF Dialog  w 2022-2023 roku:

Anna Dutkowska, Tarkett

Marta Dylewska, Matex Lab Group

Małgorzata Sobczyk, H.Cegielski – Poznań

Michał Biernacki, Selena

Piotr Hans, Alma-Color (Novol Holding)

Adam Kierecki, Maxi Zoo

Daniel Zabawa, Viessmann

Eksperci KDF Dialog udzielają praktycznego wsparcia firmom i dyrektorom w projektach modernizacyjnych i edukacyjnych. Realizuje programy edukacyjno-doradcze, np. Digital Finance Excellence, Cyfrowy Fiskus, Plan B dla Dyrektora, Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce. Więcej o programach i link do ich www jest tutaj kdfdialog.org.pl/programy/

ADN Akademia jest współorganizatorem Konkursu i Gali Konkursu CFO Roku

ADN Akademia jest jedną z największych firm szkoleniowych w Polsce. Od blisko 15 lat dostarcza praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.

Więcej info: adnakademia.pl

ADN Akademia:

  • Nr 1 wśród firm szkoleniowych
  • 98% najwyższych ocen Klientów
  • Największa baza dostępnych szkoleń

ADN Akademia jest organizatorem FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023, platformy dla profesjonalistów zarządzania finansami z różnych branż w Polsce służącej dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego Dyrektora Finansowego, wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu. Jej celem jest dostarczenie zestawu najwyższej jakości inspiracji, informacji i narzędzi, prowadzących do doskonalenia praktyki.

Forum odbędzie się w dniach 6-7.10.2022 w Warszawie. Więcej o Forum forum-dyrektorfinansowy.pl

Na zakończenie pierwszego dnia Forum odbędzie się Gala uhonorowania laureata Konkursu CFO Roku 2022.