Gala CFO Roku 2023 w dniu 22.09.2023
Gala CFO Roku 2023 w dniu 22.09.2023
Shadow Image

Gala CFO Roku 2023 w dniu 22.09.2023

Najlepsi i pożądani dyrektorzy finansowi są nie tylko znakomitymi finansistami, ale mają także żyłkę do biznesu i wspierają rozwój firm, w których pracują. Cechuje ich partnerskie podejście do współpracowników i innych menedżerów, co pomaga im zdobywać sojuszników do realizacji dobrych pomysłów i ważnych projektów.

CFO Roku 2023 została Kamila Łozowska, CFO w IAI (IdoSell).

Shadow Image

Jury doceniło jej profesjonalizm zawodowy, energię, komunikatywność, otwartość na zmiany, a także uważność w relacjach z ludźmi. „Na szczególne uznanie zasługuje umiejętne łączenie wspierania rozwoju innowacji w core business firmy ze stosowaniem sprawdzonych uniwersalnych zasad i metod w finansach. Świadczy to o jej wielkiej dojrzałości jako lidera finansów, ale także lidera biznesu, bo dzięki temu firma może bezpiecznie i szybko rozwijać się.” – mówi Bartosz Radziszewski.

„Współpracownicy czy pracownicy reagują na mój poziom energii, czerpią z niego. Staram się więc, aby było widoczne, że mi się chce pracować, tworzyć nowe rzeczy, podejmować wyzwania.”  – tak Kamila Łozowska opisuje swoje oddziaływanie na zespół.

IAI S.A. jest liderem w dostarczaniu technologii e-commerce dla sklepów internetowych IdoSell i systemów rezerwacji online IdoBooking. Do Grupy IAI S.A. należy również węgierski lider rynku e-commerce spółka Shoprenter oraz spółka córka IdoPayments sp. z o.o., która świadczy usługi płatnicze dla klientów IdoSell i IdoBooking w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej. Pakiet większościowy IAI S.A. należy do MCI Capital.

Rzeźba autorstwa Janusza Jędrzejowskiego – którą otrzymał Laureat – pochodzi z Galerii WieleSztuki, od lat współpracującej z Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Statuetka jest więc dziełem sztuki, owocem natchnienia artysty. „Oby zawsze inspirowała CFO Roku do tak twórczej i owocnej pracy, jak ta za którą została nagrodzona.” – życzyła laureatowi Iwona D. Bartczak, szefowa Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”

W opinii Jury jest nieszablonowym dyrektorem, na równi dbającym o ludzi i firmę, zarządzającym finansami tak, aby wspierały jej partycypacyjny charakter. „Wielkie uznanie budzi przekazanie zarówno decyzyjności, jak i odpowiedzialności w zakresie finansów do jednostek biznesowych a zarazem skuteczne koordynowanie finansów na poziomie całej firmy.” – mówi Bartosz Radziszewski.

 

Michał Wojtulewicz tak charakteryzuje swój styl zarządzania: „Pierwsza zasada to dbanie o to, aby ludzie mogli realizować swoje cele i pragnienia w firmie. Aby robili to, co chcą, a nie to, co muszą. Tylko w ten sposób mogą czuć satysfakcję z pracy i spełniać się w niej. Wymaga to dialogu w ustalaniu celów i ścieżek rozwoju.” 

 

ASTOR jest dostawcą inteligentnych technologii dla przemysłu, marką technologiczną z polskim kapitałem, konsekwentnie budowana od 35 lat. ASTOR jest wiodącym dystrybutorem z wartością dodaną (VAD) w obszarze: automatyzacji, robotyzacji, oprogramowania przemysłowego oraz intralogistyki, z silnie rozwiniętą działalnością doradczą i edukacyjną. W Polsce reprezentuje globalne marki, m.in.: Emerson, Kawasaki Robotics, AVEVA, Epson, MiR, Agilox.  ASTOR obecny jest również m.in.: w Australii, Stanach Zjednoczonych, Arabii Saudyjskiej, Francji, Hiszpanii czy Niemczech.

Zostań Partnerem CFO Roku 2024

Jesteś zainteresowany współpracą przy najnowszej edycji konkursu? Poznaj unikalną ofertę partnerstwa.

Shadow Image Shadow Image
Shape

PARTNERZY POPRZEDNICH EDYCJI