Rejestracja do KDF „Dialog”

Dziękujemy za zainteresowanie naszą społecznością

Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest ekskluzywną, ale i sympatyczną społecznością, które gromadzi CFO z różnych branż w całej Polsce. Stworzyliśmy świetnie działającą platformę wymiany kontaktów, rekomendacji, wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w zarządzaniu, szczególnie zarządzaniu finansami. Dołączając do Klubu uzyskujesz dostęp do mądrych osób, wartościowych wydarzeń oraz cennej wiedzy, które pozwalają ci rozwijać się zawodowo, budować swoją markę osobistą i przyczynić się do życiowej harmonii.

Jako członek Klubu masz możliwość skonfrontowania w życzliwej i konstruktywnej atmosferze swoich opinii i doświadczeń z opiniami innych dyrektorów, poznawania niesztampowych interpretacji zjawisk  społecznych i gospodarczych, a także nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych i koleżeńskich. 

Dołączając do naszej społeczności, doświadczysz wsparcia innowacyjnej, etycznej i zorientowanej na współpracę grupy ludzi.

Nasze najważniejsze programy rekomendacji to Digital Finance Excellence, Cyfrowy Fiskus, Plan B dla Dyrektora, Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce.

Dołącz do Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” i weź udział w ekscytującej  drodze do harmonii, rozwoju i sukcesu.