Partnerzy

Partner Generalny

Generali Investments TFI

Generali Investments TFI to towarzystwo inwestycyjne działające na rynku polskim od ponad 25 lat. Działamy na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z 1.06.1995 r., nr KPW-4073-1\95. Oferujemy szeroką paletę funduszy inwestycyjnych, usługi asset management, doradztwa oraz uznane na rynku rozwiązania emerytalne dla pracodawców i klientów indywidualnych. Zaufało nam już ponad 150 tysięcy klientów, którzy powierzyli nam przeszło 15 miliardów złotych.

W relacji z naszymi klientami stawiamy na efektywną współpracę w długim czasie i w każdych warunkach rynkowych.

Shape Images
Shadow

Partner


Coface Poland

Grupa Coface jest światowym liderem w ubezpieczeniach należności. Oferuje rozwiązania w zakresie ochrony przed ryzykiem niewypłacalności transakcjach krajowych i eksportowych. Grupa, wspierana przez 4,7 tys. pracowników, osiągnęła w 2022 r. skonsolidowane przychody w wysokości 1,8 mld EUR. Coface publikuje co kwartał oceny ryzyka kraju dla 162 państw, w oparciu o unikalną wiedzę na temat zachowań płatniczych przedsiębiorstw.

W Polsce Coface ubezpiecza należności krajowe i eksportowe, oferuje finansowanie poprzez faktoring, a także informację biznesową o firmach z całego świata. Coface od lat jest producentem Konferencji Country Risk.

Shape Images
Shadow

Partner


EY

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata. Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych.

Shape Images
Shadow

Partner


TDJ

TDJ to rodzinna firma inwestycyjna, nastawiona na długoterminową budowę wartości. Jej główne obszary inwestycyjne to: Equity, Venture, Estate, Finance oraz Foundation. Częścią portfela TDJ są Impact Clean Power Technology, Teamtechnik, Projekt Solartechnik, Miya Cosmetics i EDINA Vetcare Group. Należą do niego także spółki notowane na GPW w Warszawie tj.: Zamet oraz Grenevia (dawniej FAMUR) oraz podmioty niepubliczne: PGO, NIUW Glinik, FPM. TDJ Venture realizuje inwestycje w dojrzałe startupy na etapie skalowania, a TDJ Estate mieszkaniowe i komercyjne. TDJ Foundation skupia się działalności społecznej dedykowanej edukacji i rozwojowi dzieci i młodzieży.

Shape Images
Shadow